Генпрокурор Ярема не знайшов часу щоб поспілкуватися із матерями бійців волинської 51-ої бригади

Фото hromadske.volyn.ua

Генеральний прокурор України Віталій Ярема не знайшов часу для зустрічі із родичами бійців 51-ої механізованої бригади та громадськими активістами, що пікетували Генпрокуратуру.

Про це пише на сайті «Громадське. Волинь».

Мітинг відбувався у вівторок, 4 листопада, – повідомила у коментарі «Громадському.Волинь» журналістка видання «Сайт Луцька» Ірина Мусій.

Коли мітингувальники звернулися у Генпрокуратуру, щоб зустрітися із Яремою, там повідомили, що він на нараді Ради національної безпеки та оборони. Тому зустрітися із активістами Ярема пообіцяв вже 5 листопада.

Також під час акції виникла суперечка між Головним військовим прокурором України Анатолієм Матіосом та ініціативною групою активістів. Матіос звинуватив правозахисника Дмитра Карпа у тому, що він облив військового прокурора водою.

Через це Карпа затримати та відправили у відділок. Згодом після термінового розгляду адміністративної справи у суді активіста відпустили.

Матері бійців, посилаючись на «повне нерозуміння» Матіоса, вимагають зустрічі із Генпрокурором Віталієм Яремою.

Відзначимо, що причиною протестів волинян під прокуратурою стало те, що зараз десятки бійців 51-ої механізованої бригади судять за дезертирство (стаття 409 Кримінального кодексу України), яке ті, за версією слідства, вчинили у липні, коли під обстрілами перейшли кордон із Росією.

Сторона захисту заявляє, що на бік ворога ніхто із бійців не переходив, а відступити вони були змушені під загрозою знищення.


Источник: “http://4vlada.com/volin/39485”