"Нас бояться": студенти з Азії заявили про паніку українців через коронавірус

Студенти з Азії поскаржилися на упереджене ставлення в Україні через коронавірус, хоч вони вже й не були декілька місяців вдома.

Об этом сообщает Роспрес

Дівчина з Китаю Шао Їнь Жу розповіла, що до них часто ставляться так, наче вони – вірус, йдеться в матеріалі BBC News Україна (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

Новини
У Китаї лікарі влаштували танці з хворими на коронавірус: веселе відео

"Зараз українці бояться не тільки китайців, а й японців, корейців. Я кореєць, але відчуваю, що багато людей мене уникають через те, що я здаюся китайцем. Коли я щось запитував в українців, то відчував, що вони трохи мене бояться", – розповів студент Якуб з Південної Кореї.

Проте іноземці наголосили, що не потрібно боятися принаймні тих китайців, які вже знаходяться в Україні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у китайській провінції Хубей, де почався спалах коронавірусу, за минулу добу, 12 лютого, кількість заражених різко збільшилася на 15 тисяч. Таким чином, на даний момент зафіксовано 60 333 випадки.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/moyashkola/news/nas-boyatsya-studenti-z-azii-zayavili-pro-paniku-ukraintsiv-cherez-koronavirus.htm”