У добровольців і ветеранів АТО провели обшуки: затримали військову ЗСУ

Затримана військова ЗСУ Інна Грищенко

Слідчі провели масові обшуки у ветеранів та добровольців АТО. Окрім того, напередодні затримали учасницю бойових дій Інну Грищенко. Їй правоохоронці інкримінують причетність до замаху на бізнесмена з Франківщини. Об этом сообщает vashgorod.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зокрема, правоохоронці обшукали заклад "Ветерано-піца", де працюють друзі сім’ї Грищенків. Власники ресторану планують з’ясовувати правомірність обшуків. Дозвіл на них, до речі, надав Печерський райсуд Києва.

Раніше у справі замаху на бізнесмена затримали чоловіка Інни, також ветерана АТО, бійця 95-ї аеромобільної бригади Влада Грищенка. Тоді жінка проходила у справі як свідок. Тепер – як підозрювана.

Нині в Печерському райсуді ветеранці мають обирати запобіжний захід. Її адвокат упевнений: звинувачення надумані і вбачає в затриманні ветеранів АТО тиск на добровольців.

Дивіться відео Леоніда остальцева про обшуки у закладі "Ветерано-піца"

Неприємно про це говорити але краще я розкажу ніж хтось перекрутить. Записую це відео, виключно для того, щоб не було маніпуляцій в інформ просторі. Сьогодні у піцерії на Софіівській 8 був обшук. Ухвалу на цей обшук надав найчесніший і найсправедливіший суд світу — печерський. Одразу пара уточнень: — двері виламали у Дімаса вдома а не в піцерії — по ухвалі мене проконсультували і тепер я знаю що слідак цю ухвалу просив, а суд виписав просто виписав. Дякую за роз’яснення.

Опубліковано Leonid Ostaltsev Вівторок, 5 листопада 2019 р.


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_dobrovoltsiv_i_veteraniv_ato_proveli_obshuki_zatrimali_viyskovu_zsu_n1230032”