Світоліна зазнала стратегічної поразки у чвертьфіналі турніру в Пекіні

На тому турнір у Пекіні для Еліни Світоліної завершився — Світоліна зазнала стратегічної поразки у чвертьфіналі турніру в Пекіні
На тому турнір у Пекіні для Еліни Світоліної завершився
Великий теніс України
Українка втратила нагоду покращити шанси на потрапляння в Підсумковий турнір Об этом сообщает news-juice.in.ua со ссылкой на СМИ.


Третя ракетка світу Еліна Світоліна вибула з турніру із серії Premier Mandatory в китайській столиці Пекіні (покриття – хард, призовий фонд — $8 285 274).


У чвертьфінальному поєдинку Еліна програла восьмій тенісистці світу Кікі Бертенс із Нідерландів – 6:7(6), 2:6.


Перший сет наша тенісистка почала невдало, поступалася 1:4, але змогла відігратися і довела справу до тай-брейку. На якому теж поступалася 0:4, відігралася (5:5), але врешті програла. А в другому сеті голландка виглядала нестримною. Спроба збити порив суперниці з допомогою медичного тайм-ауту ефекту не дала.


Ця поразка вдвічі прикра, оскільки Бертенс є прямою суперницею Світоліної в WTA Race-2019, вісім найкращих з якого потраплять на Підсумковий турнір. Наразі Еліна йде в цьому рейтингу сьомою, а Кікі десятою, але в разі перемоги в Пекіні голландка може посунути українку з займаної позиції.


Читайте також: Еліна Світоліна перемогла незручну суперницю і встановила особистий рекорд

Джерело статті: “http://glavcom.ua/sport/news/svitolina-zaznala-strategichnoji-porazki-u-chvertfinali-turniru-v-pekini-630097.html”